• Rimo weekendrit Sauerland

    Het is weer bijna zover. Van vrijdag 12 tot zondag 14 september gaan we weer met zijn allen richting Sauerland.
    We verblijven het weekend bij Gasthof Feische in Sundern.

    Het adres is
    Gasthof Feische
    Hellefelder Strasse 18
    59846 Sundern
    Tel 0049 174 4230 068
    www.gasthof-feische.nl

    De routes voor de navigatiesystemen zijn te vinden op deze site bij downloads.
    Verdere info over vertrektijden etc. via de app.

     
  • Rimo avondrit vrijdag 15 augustus 2025

    Vrijdag 15 augustus hebben we weer een avondrit gereden. 

     
  • Meiavondrit

    Op vrijdag 16 mei was het weer tijd om een nieuwe avondrit te rijden met onze Rietmolense motorvrienden. Ondanks het prachtige weer was de opkomst met 10 leden niet erg groot. Dat nam niet weg dat het een mooi ritje was richting de Sallandse heuvelrug. Altijd weer de moeite waard.

     
  • Dagrit zondag 27 april

    We hebben op zondag 27 april onze tweede dagrit gereden. De weersomstandigheden waren perfect met een mooi zonnetje erbij. 
    Om 9.00 uur hebben we ons verzameld bij Café Kuppers in Rietmolen. Na een kopje koffie vertrokken we in 2 groepen voor de rit die door Rob was uitgezet. Het was een rit door de Duitse grensstreek van ruim 200 kilometer. Halverwege hebben we bij Uli's Treff in Gescher even gestopt voor een kleine pauze. Al met al een mooie rit en we kijken alweer uit naar de volgende rit op 16 mei.



     
  • Openingsrit 2025 op 6 april

    Zondag 6 april hebben we voor het eerst dit jaar weer een mooi ritje gereden met onze motorclub.
    We hebben ons dit keer verzameld bij cafe Kuppers in Rietmolen. Dit zal voortaan onze vaste locatie worden om te vertrekken.

    Fijn dat Jose klaar stond om ons met koffie te verwelkomen.
    We hebben een rit gereden van 120 kilometer door de achterhoek. Het was fantastisch weer en de route was ook dik in orde.
    Na de rit hebben we bij Café Kuppers nog onze jaarlijkse bespreking gehouden en de plannen voor het komend jaar besproken.
    De agenda wordt zsm bekend gemaakt op de website.

    In het weekend van 12 september gaan we dit keer naar Gasthof Feische in Sundern in het Sauerland.

     

     

Van 8 tot 10 september zijn we weer onderweg geweest voor ons jaarlijks weekendrit naar het Sauerland. Het weer was fantastisch dit keer, een mooie meevaller. We vertrokken vrijdag in verschillende groepen richting Schmallenberg. Een mooie rit, met wel zoals vrijdags vaker een aantal kilometers file. Maar uiteindelijk was iedereen in de avond in het Sauerland aangekomen bij het Landgasthof Nesselbach in Schmallenberg. Daar werd het uiteindelijk nog erg gezellig. Zaterdag bij even zo prachtige omstandigheden, gingen we op pad voor een mooie rit van ruim 350 kilometer. Ook deze werd uitgereden met behulp van sommige handige leden die hun hand niet omdraaien voor een enkele lekke band. In de avond werd weer prettig nagetafeld om zondagmorgen na een uitermate geslaagd weekend weer richting Rietmolen te gaan. Kijk voor meer foto's in het fotoalbum.